wtorek, 3 listopada 2009

Chmura…i konkurs na blogu!

W sobotę przed południem taka śmieszna chmurka wisiała nad Gdańskiem.

Ciągnęła się jak okiem sięgnąć – od Zatoki aż po lasy, a najdziwniejsze w niej było to, że miała taki wyraźny brzeg. Wyglądała, jakby ktoś zawiesił na niebie krę lodową. Chmura przesuwała się bardzo powoli na niebie, znakomicie kontrastując z resztą błękitnego, bezchmurnego nieba.

Ale jak już przeszła nad miasto, to zakryła słońce, sprawiła, że było ciemno i zimno. Dobrze chociaż, że nie padało.

A poniżej film, prezentujący chmurkę w całej okazałości. Kręciłem z ręki, na chłodzie, więc ręka się trzęsie…

I tu mam dla Was niespodziankę. Już wkrótce, dzięki mojemu blogowi, będziecie mogli obejrzeć takie – i inne – chmurki z bliska. I z góry. A muszę Wam powiedzieć, ze jest to przepiękny widok. Jak znajdę gdzieś w swoich archiwach jedno zdjęcie, to zaprezentuję Wam chmurkę, na której są…ślady sanek:)

Ale do rzeczy – w piątek na blogu ogłoszę konkurs, w którym będzie można wygrać kupony rabatowe możliwe do wykorzystania przy zakupie biletów lotniczych czy rezerwacji hoteli za pośrednictwem strony esky.pl. Jak zapewne się domyślacie – sponsorem konkursu jest właśnie esky.pl – wiodąca firma w segmencie sprzedaży biletów lotniczych on-line. Za pomocą esky.pl można nie tylko znaleźć i kupić tanie bilety lotnicze do różnych miejsc świata, ale także znaleźć i zarezerwować hotel. Zwycięzca konkursu otrzyma pięć kuponów o wartości 50 PLN każdy, do wykorzystania do czerwca 2010. W związku z tym konkursem po prawej stronie widzicie reklamę strony esky.pl – mówiącą, co można wygrać dodatkowo…

Konkurs nie będzie trudny, a nagrody są ze wszech miar atrakcyjne, dlatego zachęcam Was do udziału. W piątek – ogłoszenie zadania konkursowego. Szykujcie się!

9 komentarzy do przeczytania:

szpiegowsky pisze...

mnie by chyba bardziej ucieszył kubek/koszulka esky ;-)

Cichy pisze...

No masz, takiej to nie dogodzisz...to ja daję prawie żywą kasę na latanie i hotele, a Ty marudzisz, że wolałbyś jakąś skorupę:)

szpiegowsky pisze...

@cichy jak wygram to latanie to poczuję się dogodzona. w nowym roku czeka mnie wielka wyprawa do uk ;-)

Cichy pisze...

@szpiegowsky: no to konkurs jak znalazł:)

slawkas pisze...

Normalnie, to jest NWO 2.0 . Chemistrals przy tym wysiadają ;)

O i widzę, że można nawet mówić o jakiejś wstępnej monetyzacji bloga (chcę się pochwalić, że przyswoiłem kolejne trudne słowo). Czekam na konkurs, chociaż nie wiem czy wystartuję. Chyba, że tylko coś zaznaczyć...

Cichy pisze...

@slawkas: eee...musiałem przetrawić to NWO:) Na moje oko chmurka to była krawędź całkowitego zachmurzenia, które po prostu nadciągnęło nad miasto. Ale widok rzadki.

Co do konkursu - tak, to jest monetyzacja. Co mnie cieszy niezmiernie, tym bardziej, że konkurs jak najbardziej w moich klimatach:) Aby wygrać, trzeba będzie odpowiedzieć na pytania - ale nie będą trudne...

Beata pisze...

Ja też chcę kubek...

Cichy pisze...

No masz, kolejna...Dziewczyny, zmówiłyście się czy jak?:)
Nie ma kubka. Jest kasa. No, prawie kasa. Spora. To, co dzięki tej wygranej oszczędzicie, będziecie mogły wydać na wiele kubków:)

szpiegowsky pisze...

no to może chociaż koszulka...?

ale kubek np. jako nagroda pocieszenia?

@cichy tak to jest z babami ;-)

 
www.speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com